Sevgililer Günü Ne Hediye Alınır?

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken sevgiliniz için neler yapıyorsunuz? Sevgililer gününde sizlerde Sevdiğiniz insanla beraber güzel bir gün geçirmek adına, ona hem sevginizi belirtmek için hediye alabilir hem de onu güzel yerlere götürerek, yemek yiyebilirsiniz. Böylelikle hem onun sevgisini kazanır hem de onun size karşı sadık olmasını sağlarsınız.

Sevgililer Günü Ne Hediye Alınır?

Sevgililer Günü Ne Hediye Alınır?

Sevgilinizle beraber güzel, hoş bir şekilde gün geçirmek adına ister evinizde zaman geçirebilir isterseniz de ona özel bir hediye alarak özel bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insana alabileceğiniz hediyeler, sıradan olmasının yanı sıra yaratıcı şeyler arıyorsanız eğer çeşitli önerilerimiz olacaktır.

Kocaman bir yastık ya da ayıcık alarak, kalpli ve sevgi dolu sözlerle karşınızda ki sevdiğiniz insanın kalbini kazanabilirsiniz. Ona karşı bir sevgililer günü hediyesiyle beraber yastık hediye edebilir ve yastık üzerinizde ikinizin de fotoğrafı olan güzel bir hediye yaptırabilirsiniz.

Aşıklar için özel Magnetler bulunuyor. Dolaplara yapıştırılan magnetlerin üzerine çubuk adam ya da kendi fotoğraflarınızı koyarak, ortaya da bir kalp yerleştirebilirsiniz. Bu sayede onun gözüne hoş gelen, her ne kadar küçük olsa da bir o kadar hoş hediyeyi de sunmuş olabilirsiniz.

Ahşap fotoğraf çerçevesi, günümüzde herkes tarafından doğum günlerinde alınan hediyeler olarak sıradanlık kazanmış olsa da, her ikinizin fotoğrafının olduğu, çerçevenin üzerinde köşelerde hem sizin hem de sevdiğiniz insanın adının yazdığı hoş bir çerçeve yaptırabilirsiniz.

Sevgililer günü ilginç hediyeler olarak sevdiğiniz insanla beraber en çok beğendiğiniz fotoğrafınızı bir puzzle olarak yaptırabilir, bu sayede canınız sıkıldığında, boş vakitlerinizde bu Puzzle’ı yaparken hem eğlenecek hem de gülebilirsiniz. Bu sayede bir yandan da mutluluğunuzu beraberce paylaşabilirsiniz.

Sevgililer günü özel hediye olarak dilerseniz Sevgi dolu toplamda 365 aşk mesajını kalpli kağıtlara yazdırabilir ve bunu da bir kavanoza koyarak, hediye edebilirsiniz. Her güne özel bir kalpli mesajı okuyarak uyanan sevgiliniz, her güne başlangıcında da sizi düşünerek güne başlangıç yapacaktır.

Sevgililer günü en ilginç hediye 2014 olarak dilerseniz bir kalp kutusu içerisine özel olarak ‘Seni Seviyorum’ diye her dilde dile gelen sözleri koyabilirsiniz. Bu sayede sevgilinize Sevgililer Gününde bir manevi değeri olan, yatağının baş ucuna koyacağı bu hediyeyle de güzel bir hediye yaptırmış olabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın