Show TV Büyük Sır Dizisi Bitti mi?

Show TV’de çeşitli dizilerin yayınlanmasıyla beraber bazı dizi takipçilerimizden aldığımız habere görebazı dizilerin son bulduğuyla ilgili bilgiler geldi. Günümüzde güncel dizilerden birisi olan Büyük Sır dizisinin bittiğiyle ilgili haberler aldık. Tabi ki araştırmalarımızı yaptık ve sonuç olarak dizinin bitimiyle ilgili nedenini araştırdık. Aşağıda sizlere Show TV’de Büyük Sır dizisinin neden bittiği ile ilgili açıklamamızı gerçekleştirdik.

Show TV Büyük Sır Dizisi Bitti mi?

Show TV Büyük Sır Dizisi Bitti mi?

Büyük Sır dizisi final mi yaptı?

Büyük Sır dizisi izleyenlerin sosyal medya da sordukları en çok sorudur, Büyük Sır dizisinin final yapıp yapmadığı konusu. Konu böyle olunca bizlerde sizler için araştırdık ve diziyle ilgili olarak Büyük Sır dizisi kaldırıldı mı yoksa dizi bitirildi mi diye araştırarak neticeye vardık. Büyük Sır dizisi maalesef bahtı kara projelerden birisi olmuştur. Ve rakiplerinin karşısında ayakta duramamıştır.

Seyirciler tarafından her ne kadar sevilerek ve beğenilerek izlenilse de maalesef yeterli bir reyting sonucu alamayınca, Büyük Sır dizisi ekranlara veda etti.

Büyük Sır Dizisi Oyuncuları: Gülin Ersoy, Eda Aydınlı, Deniz Gökçe Kayhan, Zeynep Ekin Öner.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın