Show TV Rüzgarlı Sokak Dizisi Yayın Tarihi Ne Zaman?

Show TV ekranlarında yepyeni dizilerle karşılaşacağımızı daha önceden duyurmuştuk. Bu haftadan sonra Aralık ayına girdiğimiz ilk haftada birbirinden farklı diziler, birbirinden farklı günlerde ardı ardına yayınlanmaya başlayacak olup, Show TV yeni dizilerine hazırlanıyor diyebiliriz. Show TV Rüzgarlı Sokak dizisi de yakın zaman içinde yayına girecek olup, sevenleriyle buluşacaktır.

Show TV Rüzgarlı Sokak

Show TV Rüzgarlı Sokak

Dizinin yayına gireceği tarih bugündür. Diğer diziler gibi Aralık ayında değil bugün yani 25 Kasım 2013 pazartesi günü Rüzgarlı Sokak dizisi Show TV ekranlarında bizlerle buluşacaktır. Ekranları başında Show Tv izleyicileriyle buşuşacak olan dizinin hikayesi ise aşağıdadır.

Rüzgarlı Sokak Konusu

Ankara’da çekimleri yapılan bu dizi, ilgiyle Show Tv ekranlarında sunulacaktır. Daha küçük yaştayken çok farklı ve derin olan acıları çeken, yaşayan 2 tane kız çocuğuyla başlayan bu dizi hafta içi her gün kadın izleyicilerine yönelik sunulacak bir dizi olacaktır.

Yönetmen koltuğunda Oğuz Yalçın oturuyorken, senaryo Fatih Yıldız’a aittir. Bunun dışında başrollerde ise Sedat Mert, Handan Kılıç ve Başak Boran Oksal bulunuyor.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın