Show TV Yılbaşı Akşamı Yayın Akışı Program Listesi

Show TV, Türkiye’de sayılı olarak en çok izlenen kanallardan birisidir. Her yıl olduğu gibi bu yılda Show TV yılbaşı özel yayın akışı olacak olup, bu yılda birbirinden farklı özel programlar yapılarak Yılbaşı en özel şekilde Show TV’de kutlanacak gibi duruyor. Ufak çaplı bir araştırma yaptığımızda, Show TV’de yılbaşı gecesi yayında olacak olan Yılbaşına özel programları bulduk. Sizlere bu programları paylaşmak istiyoruz.

Show TV Yılbaşı Akşamı Yayın Akışı Program Listesi

Show TV Yılbaşı Akşamı Yayın Akışı Program Listesi

Show TV’de bu yılbaşında öncelikle gündüz saatlerinde Gülben Ergen ile başlangıç yapılacak olup, Gülben Ergen’in programında ‘Yılbaşı Özel Bölümü‘ yayınlanacak. Akşam saatler 20.00’i gösterdiğinde ise “Güldür Güldür Yılbaşı Özel Skeçler” adı altında eğlenceli bir program Show TV ekranlarında bizlerle buluşacak.

31 Aralık 2013 gecesi Show TV ekranına baktığımızda en büyük koz olarak “Sibel Can ve Orhan Gencebay’ın” konuk olduğu “Bülent Ersoy Show Yılbaşı Özel” programı olacak gibi duruyor. Saat 21.00’de başlayacak olan bu programın ardından ise saatler 01.00 olduğunda ‘Bir Milyon Kimin‘ yarışması büyük final yaparak ekranlarda 1 Ocak 2014 itibariyle paylaşılacak.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın