Siyah Beyaz Çizgili Etek Modası 2013

Son zamanlarda çevremde birçok bayan da gördüğüm bir moda: Uzun, siyah beyaz çizgili ve yırtmaçlı etek. Giyilen bu etek, gerçekten çok hoş olduğu gibi şuana kadar gördüğüm her bayanın da üzerine yakıştığını itiraf etmeliyim. Her ne kadar bir modacı tarafından nasıl fanteziler hayal edilerek yapılmış bir etek olsa da, her bayan için yakışacağını ve hoş duracağını düşünüyorum.

Bu yazın en güzel modasından birisidir: etek. Hem uzun hem de bayanların rahatça olabileceği -ya da bana öyle geliyor- bir giysi türüdür. Siyah Beyaz Çizgili Etek Modasına sizler hala katılmadıysanız, en yakın mağazadan hemen bir adet almayı ihmal etmeyin. Çünkü gerçekten yaygınlaşan bu etek modasının türleri kısa zaman içerisinde çıkar. Türleri çıkmadan siyah beyaz çizgili olan eteğin de tadını bir kez almalı, bir defa da olsa denemelisiniz.

Yakında çevrenizde de görmeye başlayacağınız -görmüşte olabilirsiniz- bu etek, gerçekten bayanlara yakışan, her bayanı daha şık ve alımlı gösteren bir etek türüdür. Siz değerli bayan okuyucularıma da yakışacağını düşündüğüm enine beyaz çizgili siyah yırtmaçlı eteğin 2013 modası şimdiden hayırlı olsun.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın