Siyah Noktalar İçin Karbonatlı Siyah Nokta Maskesi

Günümüzde insanların cilt bakımları için çeşitli yöntemler denediklerini görmekteyiz. Hal böyle olunca günümüz koşullarında insanların cilt bakım için harcadıkları maddi durumlar da bellidir… Ancak cilt bakımlarınız için daha çok doğal yöntemleri seçerek hem daha hızlı hem de kalıcı olarak cildinizi pürüzsüzlüğe, temizliğe kavuşturabilirsiniz. Örneğin cildinizde siyah noktalar varsa ve bu siyah noktalardan kurtulmak için doğal maske arıyorsanız, aşağıda sizlere özel olarak sunacağımız bir maskeyi deneyerek bu yöntemle kurtulma şansını elde edebilirsiniz.

Siyah Noktalar İçin Karbonatlı Siyah Nokta Maskesi

Siyah Noktalar İçin Karbonatlı Siyah Nokta Maskesi

İnsanların çeşitli maskeler deneyerek siyah noktalardan kurtulduklarını görüyoruz. Sizlerde cildinizin temizliği için karbonat siyah nokta maskesini deneyerek bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Bu maske, yapımı ve kullanımıyla en kolay maskelerden birisidir diyebiliriz.

Su ile birlikte karbonatı bir kaba dökünüz. Ve ardından yoğunluk oluşana kadar karıştırınız. Karıştırdığınız karbonat su ile yoğunlaştıktan sonra cildinizde siyah noktalarınızın olduğu bölgelere doğru bu maskeyi sürünüz. Karbonat maskesinin en büyük özelliği cildinizde gözenekleri dolduran fazla olan yağları alır ve ölü cilt hücrelerinin temizlenmesini sağlar. Bu şekilde çok iyi bir verim alacağınızdan eminiz.

Ancak bir uyarımız olacaktır. Bu karbonat maskesini sık sık kullanmamaya çalışınız. Çünkü devamlı kullanılması halinde ciltte kuruluk – duruluk sağlayabilir.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın