Sony Xperia Z1 Geliyor

Sony Xperia Z1, son zamanlarda ne zaman çıkacağı hakkında çokça yazılıp çizilen telefonlardan birisidir. Günümüz koşullarına göre ilerleyen teknolojiyle beraber kendini yenileyen Sony’de telefon sektöründe dev bir kamera gücüne sahip telefonunu piyasaya sürme adına bugün resmiyet kazandırdı!

Sony markalı  Xperia Z1 modelde ki telefonun en dikkat çekici özelliği olarak bilinen ve görülen, 20.7 MP kamerasının olmasıdır. Üstün bir kamerası bulunan bu telefonun ayrıca toza ve suya karşı da koruması bulunuyor. Toz gibi problemlerden kurtulabilecek, telefonuma su değmesin gibi düşüncelerden de artık uzak olabileceksiniz.

2013 Sony Xperia Z1 ne zaman geliyor

2013 Sony Xperia Z1 ne zaman geliyor

Sony Xperia Z1 Hangi İşletim Sistemini Kullanacaktır?

Yakın zaman içinde birçok teknoloji mağazalarında tanıtımlarıyla beraber sergilenecek olan Sony Xperia Z1 telefonun en çok merak edilen bir diğer konusu ise, işletim sistemidir. İşletim ssitemine baktığımızda Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanacağa benziyor.

Japon üretici olan Sony, telefon dünyasında köklü bir değişim getirerek mobil dünyasına da harika bir şekilde fotoğraf özelliğini geliştireceklerini ve bu sayede Sony’nin bu Xperia Z1 modeliyle ilk başlangıç yapacaklarını da özel etkinlikte belirtmişlerdir.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın