Star TV Kim O 22 Mart 2014 Konukları

Star TV’de geçtiğimiz hafta 2. bölümüyle yayında olan ve bu hafta Cumartesi de 3. bölümüyle bizleri güldürmeye gelecek olan Kim O programıyla ilgili olarak merak edilen konuklarla ilgili olarak bilgi konumuzu yayınlamak istiyoruz. Kim O 3. bölüm konuklarıyla ilgili olarak bilgi almak için aşağıda ki detayları görüntüleyerek okuyabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Star TV Kim O 22 Mart 2014 Konukları

Star TV Kim O 22 Mart 2014 Konukları

Kim O sunucuları Şahin Irmak, Büşra Pekin ve Celil Cengiz olurken, her hafta birbirinden farklı konuklarla gerçekten eğlenceli bir atmosferi evimize getiriyorlar. Hal böyle olunca da eğlenmenin ve keyifli zamanı geçirmenin tadı bambaşka oluyor…

Kim O programı başladıktan sonra telefonla bağlanabiliyor ve konuk olarak katılabiliyorsunuz. Böylelikle hem gelen ünlüler sorular sorabilir hem de Hıyarlı Baba’ya sorularınızı ileterek de bilgiler alabilirsiniz. Şahin Irmak, Hıyarlı baba tiplemesine bürünerek gerçekten sevenlerini ekran karşısında güldürmeyi başarıyor.

Bu hafta Kim O programına kimler gelecek?

22 Mart 2014 Kim O programına katılacak olan ünlüler şuan için belli değil… Belli olduktan sonra sizlere bu bilgiyi buradan anında paylaşacağız.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın