Star TV Kim O Bu Akşam Başlıyor!

Hıyarlı Baba Şahin Irmak ile Havuçlu Anne Büşra Pekin önderdiğinde ve tabi ki Kayınço Ferhat Sadi Celil Cengiz’in de katkılarıyla beraber bundan böyle her hafta Cumartesi akşamları Star TV ekranlarında bizlerle buluşacak olan harika bir komedi türünde program bizlerle olacak… Kim O adlı program, Star TV ekranlarında 8 Mart 2014 Cumartesi akşamı yani bu akşam 23.15’te başlıyor.

Star TV Kim O Bu Akşam Başlıyor!

Star TV Kim O Bu Akşam Başlıyor!

Her hafta Cumartesi geceleri Star TV’de izleyeceğimiz Kim O eğlence programı içerisinde Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne’yi izlerken aynı zamanda bir şovmen olma meraklısı olan Ferhat’ın da bu ekranlarda var olacağını bilmenizi isteriz.

Kim O eğlence programının konsepti şu şekildedir; Kim O programı, bir ev dizaynı şekilde tasarlanmış ve konuklar, normal bir eve misafir oluyorlarmış gibi gelirler… Peki bu konuklar ünlü olursa? Ve karşılarında Şahin Irmak’ın yaratıcılığıyla ortaya çıkan Hıyarlı Baba ile Havuçlu Anne olan Büşra Pekin varsa? İşte o zaman kahkahalar birlikte bu programda yer alır diyoruz.

Bu akşam ki konuklarla ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Kim O Bu hafta konukları kimlerdir?

İlk bölümüyle beraber bu akşam Star TV’de izleyeceğimiz Kim O eğlence programında Murat Dalkılıç ile Burcu Esmersoy, konuk – misafir ünlü isimler olacaktır.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın