Star TV Kurt Seyit ve Şura Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi olarak yayına girecek olan Kurt Seyit ve Şura, 31 Aralık 2013 tarihinde gece tanıtım fragmanı ekranlarda bizlerle buluştu. Star TV’nin yepyeni dizisi olan Kurt Seyit ve Şura dizisi içerisinde başrol oyuncularına baktığımızda Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah başrolleri paylaşıyor… Diziyle ilgili merak edilen konu ise, Star TV ekranlarında Kurt Seyit ve Şura dizisi ne zaman başlayacak?

Star TV Kurt Seyit ve Şura Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Star TV Kurt Seyit ve Şura Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

31 Aralık 2013 tarihinde fragmanı yayına giren Kurt Seyit ve Şura dizisi, dizi yayınlanmadan önce şimdiden haberler verilmeye başladığı gibi dikkatleri de üzerine topladı. İlk dans ile beraber fragmanı yayına giren dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda yetenekleri oyuncuların bir araya geldiğini söyleyebiliriz.

İddialı bir şekilde giriş yapacak olan Star TV’de ki bu dizi, 2014 Ocak ayında kesin olarak başlayacak gibi duruyor. Sizlerde Kurt Seyit ve Şura dizisini merak ediyorsanız, 2014 Ocak ayı içerisinde kesin tarih paylaşıldıktan sonra kucukeniste.com’u takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın