Star TV Vay Arkadaş Yarışma Başvurusu

Son zamanlarda çeşitli yarışmaların birçok kanalda yayına girmesinden sonra Star TV’ye de bakmak istedik ve burada da harika bir sunucu ismiyle güzel bir yarışmanın başlayacağının haberini aldık. Yakın zamanda başlayacak olan Star TV Vay Arkadaş adlı yarışma da sunuculuğu yapacak olan Oktay Kaynarca, günümüzün en iyi oyuncu ve sunucularından birisidir.

Kendinize güveniyor, şansınıza güveniyorsanız sizlerde eğlenmek adına bu yarışmaya katılabilir ve heyecanı hep birlikte yaşayabilirsiniz. Genel olarak yarışma konseptine baktığımızda, bilgi odaklı yapılan bu yarışma, hem eğlenceli hem de heyecanı sizlere sunuyor… Vay Arkadaş yarışması eğlencenin ve yarışma tutkunlarının Star TV’de buluşmasını sağlayacak olan harika bir yarışmadır.

Star TV Vay Arkadaş Yarışma Başvurusu

Star TV Vay Arkadaş Yarışma Başvurusu

Toplamda 6 yarışmasıyla birlikte yarışılacak olan bu yarışma içerisinde yeri geliyor dik yokuşlar zorlu parkur oluyor, yeri geliyor zincirlerden geçilmeye çalışıyor… Yine mayınlardan kaçmak için özel parkurlar içerisinde bulunuyor, buna göre oyunda ödüller kazanıyorsunuz.

Finale yaklaşırken herkesin kendi parasını, ödüllerini koruması gerekir. Bu şekilde oyun devam etmekle birlikte acımasız düellolardan sonrasında da son kapışmalar da yapılarak finale çıkılıyor… Final oyununa giyotin deniliyor ve burada paralar korunmaya çalışılmaktadır.

Star TV’de yakında izleyeceğimiz Vay Arkadaş yarışması başvurusu için hemen sizlerde TIKLAYIN ve yarışmaya başvuru formunu hemen doldurunuz.

 

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın