Survivor Gönüllüler Takımı Yarışmacısı Berna Canbeldek Kimdir?

Türkiye’de sevilerek izlenen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışmasında Gönüllüler takımına baktığımızda yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Sizlere 18 Şubat 2014 itibariyle kucukeniste.com sitemizde Survivor yarışması Gönüllüler takımında olan isimleri de teker teker açıklamaya koyulduk…

Survivor Gönüllüler Takımı Yarışmacısı Berna Canbeldek Kimdir?

Survivor Gönüllüler Takımı Yarışmacısı Berna Canbeldek Kimdir?


Survivor Gönüllüler Takımı’nda yarışmacı Berna Canbeldek’in de var olduğuna dair bilgi aldık. Sizlere bugün Berna Canbeldek hakkında profil, biyografi bilgisi vermek istiyoruz.

Berna Canbeldek’i daha önce nereden gördük diye soracak olursanız eğer, hemen cevaplayalım Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından tanıyoruz. Berna Canbeldek, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında gösterdiği başarılı dans performansıyla tanınır ve bilinir.

Profesyonel dansçı ve dans eğitmeni olan Berna Canbeldek, Türkiye’de sevilerek izlenen 2014 Survivor yarışmasında Gönüllüler takımına ismini yazdırmayı başarmıştır. Türk göçmeni olan Berna Canbeldek, Berlin’de yaşamını sürdürmüş ve orada devam etmektedir.

2012 – 2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Final’e kadar yükselmeyi başarmıştır, Berna Canbeldek. Berna Canbeldek kaç yaşında gibi detaylı bilgiler şuanda elimize ulaşmadı. Ulaştığında buradan bilgi vermeye çalışacağız.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın