Survivor’dan Karadayı’ya Transfer: Nihat Altınkaya

Survivor’ın yakışıklı yarışmacılarından birisiydi, Nihat Altınkaya. İyi bir performans gösterdiği gibi, seyircilerin gözünde de başarılı gözüküyordu. İyi bir performans göstermesi doğrultusunda yine de elenmemeyi beceremedi ve maalesef elendi. Yepyeni dizi sezonuna girdiğimiz 2013 Eylül ayında, 9 eylülde Karadayı 2. sezon 1. bölüm ile açılışını yaparken, sürpriz bir transfer gerçekleştiriyor.

karadayi yeni transferi nihat altinkaya

karadayi yeni transferi nihat altinkaya

ATV Ekranlarında sevilen ve en çok seyredilen Karadayı 2. sezonunda Feride’yle yolları kesişecek olan Nihat Altınkaya’nın canlandıracağı Sinan Koca, hem Nazif Kara’nın davasıyla ilgili ortalığı karıştırırken hem de Mahir ile Feride’nin aşkının da arasına gireceğe benziyor.

Yarın akşam yani 9 eylül 2013 Pazartesi günü Karadayı 2. sezonuna başlarken, Nihat Altınkaya’yı da ekranlarda tekrardan göreceğiz. ATV ekranlarında, Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel’in başrollerini oynadığı Karadayı dizisine transfer olan Nihat Altınkaya, güzel bir performans göstererek umarım dizi de kalıcı bir yere sahip olur.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın