Süt Yumurta Reçel – Kadıköy Kahvaltı

Kadıköy’de tercih edebileceğiniz hem Brunch için hem de sabah kahvaltısı için harika bir yerdir, Süt Yumurta Reçel. Birbirinden farklı konseptlerin olduğu çeşitli kahvaltı mekanlarını yavaş yavaş tanıtmaya başladığımız kucukeniste.com’da bugün Anadolu Yakasının en güzel yerlerinden birisi olan Kadıköy’de ‘Süt Yumurta Reçel’ mekanını tanıtmak istiyoruz.
Süt Yumurta Reçel adlı mekana geldiğinizde sizleri karşılayan açık alanla beraber güzel bir kahvaltı söyleyebilirsiniz. Kahvaltılar, kendi içlerinde ayrılıyor. İster Karadeniz kahvaltısı söyleyerek keyifli ve farklı bir kahvaltı denemiş olur, isterseniz de serpme kahvaltı söyleyerek standart kahvaltı almış olabilirsiniz.

Süt Yumurta Reçel – Kadıköy Kahvaltı

Süt Yumurta Reçel – Kadıköy Kahvaltı

İşletme sahibinin sempatik olması, mekanda sunulan hizmetlerin tamamının ‘müşteri memnuniyeti’ adına sunulması gerçekten burayı ilgi odağı yapıyor. Buraya geldiğinizde dikkat etmeniz gereken bir uyarımız var: Buranın kahvaltısı bağımlılık yapıyor!

Süt Yumurta Reçel’de güzel bir serpme kahvaltı denilebilir, çok sıkı denilebilecek şekilde doyulabilir. Gerçekten gelen kahvaltı, bol bir şekilde sunuluyor ve müşterinin önüne getiriliyor. Bu doğrultuda sizlere ekstra çay servisi, ekmek servisi de en hızlı şekilde getiriliyor.

Servis – personel yönünden iyi olduğu gibi fiyat açısından da iyi olan bu yer, sakinlik, romantiklik açısından gerçekten tercih edilebilir. Hem sigara içebileceğiniz alan vardır hem de sigara içilmeyen alan… Müzik olarak çeşitli sakin müziklerin sunulduğu bir ortam olması yan ısıra, vejetaryen kişilerin, çocuklu ailelerin ve birebir sevgili kişilerin buraya gelerek, keyifli kahvaltı yapabilecekleri adrestir.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın