Temmuz Ayı En Çok Satan Kitaplar Listesi

Son zamanlarda çok kitap takip ediyor, okuyordum. Takipçisi olduğum bazı kitapçı sitelerine baktığımda, Temmuz ayı en çok satılan kitap listesini buldum. Siz değerli okurlarım için de böyle bir şey paylaşmak istedim. Aramızda illa ki kitap okuyanımız olacaktır. Hala ne tür bir kitap almalıyım diye düşünüyorsanız, aşağıda vereceğim Temmuz ayı en çok satılanlar kitaplarına bakabilir, beğendiğiniz bir kitap olursa satın alarak okumaya başlayabilirsiniz.

Temmuz ayının en çok satılan kitaplarının ilk 5 sayısını aşağıda vermeden önce hangi kitap evlerine ya da kitap sitelerinden araştırma yaptığımı belirtmek istiyorum:

Arkadaş Kitabevi – BKM – DünyaKitap – D&R – Hepsiburada – İdefix – İlknokta – İnkilap Kitabevi – İmge Kitabevi – Kabalcı – Kitap Ağacı – Kitap Denizi – Kitap Galerisi – Kitap Nehri – Kitap Sepeti – Kitap Sihirbazı – KitapYurdu – Kuzey Kitabevi – Max Kitap – Mephisto – N11 – Okuoku – Pandora – Remzi Kitabevi- Yeni Sayfa

 

Kitapçı sitelerinden Temmuz ayı en çok satılanlar kitap listesini özel olarak sizlere sunmak için çıkarttım. İşte En Çok Satılan Temmuz Ayı Kitapları:

1.Cehennem – Dan Brown – Altın Kitaplar
2.Kardeşimin Hikayesi – Zülfü Livaneli – Doğan Kitap
3.Dönüş – Ayşe Kulin – Remzi Kitabevi
4.Kaiken – Jean Cristophe Grange – Doğan Kitap
5.Ejderhaların Dansı – George R.R. Martin – Epsilon Yayınları

dan brown cehennem kitabi

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın