TGS İş İlanları 2014

TGS Şirketinin Türk Hava Yollarına hizmet vermesiyle ve birleşmesiyle beraber Türkiye’de TGS iş ilanları da çokça araştırılmaya başlandı. Çünkü THY, artık dünya çapında bilinen bir marka olmasıyla birlikte TGS’de büyümekte olan ve yapılandırılmak da olan bir firma haline geldi. Peki TGS iş ilanları 2014 yılında ne durumda? Sizlere bu bilgileri vermek istiyoruz.

TGS İş İlanları 2014

TGS İş İlanları 2014

TGS şirketinin genel olarak iş ilanlarını kontrol ettiğimizde, İşletme Memuru yönünden ihtiyaç çok fazla gözüküyor. Bu da bireylerin genel olarak bu yönde başvuru yapmaları doğrultusunda işe alınabileceklerinin duyurusudur diyebiliriz. Havacılık sektöründe doğru ve gerçekten en iyi başlangıcı yapmış olabilirsiniz. TGS’ye iş başvurusu için iş başvuru formu doldurulmalıdır.

TGS İş Başvurusu için iş başvuru formunu http://tgs.aero adresinden görüntüleyebilir ve doldurabilirsiniz. Türk Hava Yollarının alt şirketi olan THY HABOM için de iş ilanları bulunmaktadır. THY Hanom iş ilanları şeklinde araştırma yaparak detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Etiketler: , ,

“TGS İş İlanları 2014” için bir cevap

  1. yıldırım diyor ki:

Bir Cevap Yazın