Thy Habom İş Başvurusu 2014

Thy Habom, Türkiye’de Türk Hava Yollarının uçak bakım – onarım işlerini yapan şirketlerinden sadece birisidir. THY’nin geçmiş yıllardan bu yıla kadar gelmiş olduğu büyüme oranıyla beraber kendi içinde bu işleri yapmak yerine çeşitli şirketler ile anlaşarak bu işleri tamamlamaya gitti. Böylelikle iş olanakları da THY sayesinde bu şekilde büyüdü.

Thy Habom İş Başvurusu 2014

Thy Habom İş Başvurusu 2014

Thy Habom’da iş başvurusu yapmak isteyenler, genel alım ilanları belli zaman aralıklarında oluyor. 2014 yılında da bunun için çeşitli iş başvuruları için alımlar yapılacağını düşünüyoruz. Thy Habom, uzun yıllardır Türk Hava Yollarının teknik işlerine bakan bir şirkettir.

Sizlerde Thy Habom’da iş başvurusu yaparak çalışmak istiyorsanız, bunun için kendinizi ölçmelisiniz. Hangi alanda bilginiz ve diplomanız varsa, bu alanda ki iş başvurularını araştırmalısınız. Thy Habom son yıllarda Teknisyen Alımları ve Mühendis Alımlarında yoğun istek duyarken, bu da kendisinin büyümekte olan bir şirket olduğunu gösterir. Teknisyen ve Mühendis dışında da memur, uzman teknisyen gibi alımları da bulunmaktadır.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın