Topless Teras – Beyoğlu, İstanbul

İstanbul’u ayaklarınızın altına alarak harika bir manzarayla karşı karşıya kalmak ister misiniz? İşte buranın adresi Beyoğlu’nda harika bir Teras mekanıdır: Topless Teras. Günümüz şartlarında Beyoğlu’nda çok fazla teras cafe bulamazsınız. Bulsanız da Topless Teras gibi bir manzaraya sahip yer çok zor bulunuyor… Gerçekten istediğiniz zaman giderek keyifli vakit geçirebileceğiniz güzel bir mekandır burası.

Topless Beyoğlu

Topless Beyoğlu

Çeşitli DJ’lerin müzikleriyle beraber keyifli zaman geçireceğiniz bu terasta hem müzik hem de dansa doyabileceğinizi düşünüyoruz. İçki içebileceğiniz, dans edebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz harikulade mekandır Topless Teras. Beyoğlu’nun güzel cafelerinden birisi olup istenildiği her zaman gidilebilir özelliğe sahiptir diyebiliriz.

Topless teras

Topless teras

Özel partiler, DJ performansları, sanatsal aktiviteler ve daha birçok etkinlikler için kiralanmakta olup sizlerin de katılabileceği bu partiler eşliğinde harika zaman geçirme adına burası var! Öğleden sonra akşamüzeri saat 17.00 ile gece 02.00 arasında hizmet veren bu yer, bir şeyler atıştırmak ya da bir şeyler içmek için bulunuyor. İsterseniz iş çıkışlarınızda kafanızı dağıtmak, keyifli zaman geçirmek için de tercih edilebilir…

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın