TRT 1 Leyman ile Mecnun Yayından Kaldırıldı!

TRT 1 kanalının en sevilen dizilerinden birisi olan Leyla ile Mecnun dizisi, yayından kaldırılmıştır. Dizinin yapımcılarının yaptığı olduğu Twitter üzerinden açıklaması, dizinin kaldırıldığıyla ilgiliydi. Dizi yapımcıları Eflatun Film, Twitter’dan bugün dizinin yayından kaldırıldığını belirtti.

leyla ile mecnun trt 1 yayindan kaldirdi

leyla ile mecnun trt 1 yayindan kaldirdi

Eflatin Film, Twitter’da ki açıklamasıyla şu ifadeleri kullanarak dizi severlerine tweet atarak haber etti: “Yapımcılığını üstlendiğimiz Leyla ile Mecnun adlı dizinin yayından kaldırıldığı TRT yönetimi tarafından şirketimize bildirilmiştir. Emeği geçen herkese; özellikle de seyircilerimize herşey için çok teşekkür ederiz.”

Dizinin senaristi Burak Aksak’da bugün Twitter üzerinden yine kendi takipçilerine şöyle bir tweet gönderdi: “Leyla ile Mecnun dizisini 103 bölüm yayınlayan TRT’ye teşekkürler. Buraya kadarmış”

Öncelikle dizinin kaldırılmasına üzüldüm. Gezi parkı olaylarından dolayı TRT 1 kanalında ki Leyla ile Mecnun dizisinin kaldırılması, pek yakışır bir davranış olmadı. Ancak yine de oyuncuların ve diğer arka planda ki başarılı yönetmenlerin ilerleyen zamanlarda daha iyi projelerde başarılarının devamını dileriz.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın