TRT Bir Yusuf Masalı Yeni Dizi Ne Zaman Geliyor

Senaryosu Hakan Haksun’a ait olup, yönetmeliğini ise Hakan Arslan’ın yapacağı Bir Yusuf Masalı dizisi yakında TRT ekranlarında bizlerle buluşacak. Şuanda çekimlere başlanmış olup yeni bir başlangıç yapılarak yeni sezon içerisinde bizlerle buluşacağı tahmin edilen dizinin ne zaman başlayacağı ise merak konusudur.

TRT Bir Yusuf Masalı

TRT Bir Yusuf Masalı

Okur Film tarafından yapılacak olan dizi, Aralık ayı içerisinde TRT ekranlarında Bir Yusuf Masalı ismiyle başlayacağı tahmin ediliyor. Dizinin konusunu ise sizlere şu şekilde sunabiliriz:

Bir Yusuf Masalı Dizisi Konusu

Devşirme olarak İstanbul’a gelip Paşalığa kadar yükselen amcasının peşinden Payitahta gelen bir Macar kızının bir Türk genciyle olan aşk hikayesinin anlatıldığı ‘Bir Yusuf Masalı’ dizisi adından da anlaşılacağı gibi masal tadında bir mahalle hikayesi.

Diziyle ilgili olarak yorumumuz umarım kalıcı bir dizi olur ve Bir Yusuf Masalı dizisi oyuncuları gerçekten de kaliteli oyunculuk sergileyerek bu dizinin konusunu en iyi şekilde ekranlarda tutarlar. Böylelikle hem bizlere güzel bir dizi izleme olanağı tanımış olurlar hem de kendileri başarılı bir profil çizerler.

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın