Tükkan – Karaköy, İstanbul

Karaköy, kendi içerisinde harika mekanlara sahip İstanbul’un o nadide ilçelerinden birisidir. Sokaklarıyla eskiyi hatırlatır bizlere… Karaköy’de güzel bir mekan keşfettik ve sizlere bu mekanla ilgili biraz bilgi topladık, vermek istiyoruz: Tükkan Cafe.

Tükkan Karaköy

Tükkan Karaköy

Son zamanlarda herkes gibi sizlerde farklı mekanlar, farklı cafelere giderek deneme yapmak, lezzete, mekana, ortama bakmak istiyorsanız Karaköy’de gidebileceğiniz harikulade yerlerden birisidir, Tükkan. Tükkan Cafe Karaköy’de bulunmak olup, çok pahalı olmayan bir yerdir. En basit şekilde anlatmak gerekirse; bir Türk kahvesi 7 TL, bir tatlı yemek istediğinizde Sufle’si güzel olup 14 TL civarlarındadır.

Tükkan cafe suflesi

Tükkan cafe suflesi

Öğlen vakitlerine özel olarak Set menü çıkmaktadır. Fix menü olup sabit bir fiyatı vardır: 20 TL. Gerçekten en güzel şekilde doymak adına günün menüsünü tercih edebilirsiniz. Tabi ki şansınıza güzel yemekler gelirse, ne ala…

Tükkan Cafe

Tükkan Cafe

Bir gün kahvaltı adı altında da buraya gelebilirsiniz. Serpme kahvaltısı sayesinde ister baş başa güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz, sevdiğiniz insanla… İsterseniz de arkadaşlarınızla birlikte güzel bir müzik eşliğinde, sohbet ederek kahvaltının tadına varabilirsiniz.

Türkan Karaköy İstanbul

Türkan Karaköy İstanbul

Tükkan Cafe Adresi: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Mumhane Caddesi No: 34 Karaköy, Beyoğlu, 34425 İstanbul

Tükkan Cafe Telefon No: +90 212 245 3131

 

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın