Turkcell 24 Ay Taahhütlü Telefon Nasıl Alınır?

Taksitli telefon alma devrinin bitimi sonrasında insanların birçoğu taksitli olarak telefon almanın çeşitli yollarını aramaktadır. Hal böyle olunca da sizlere özel olarak kampanyalar, çeşitli taahhütler sunan Turkcell sayesinde siz de bundan böyle 24 ay taahhütlü olarak telefon satın alabilirsiniz.

Turkcell 24 Ay Taahhütlü Telefon Nasıl Alınır?

Turkcell 24 Ay Taahhütlü Telefon Nasıl Alınır?

Önceleri kredi kartı kullanarak kolay bir biçimde taksitli olarak telefonlar alınabiliyordu. Ancak günümüzde maalesef geçen ay gelen yasa ile Kredi kartıyla birlikte taksitli telefon alımı kalktı. Hal böyle olunca Turkcell taahhütlü telefon almak için koşullar çeşitli şekilde soruluyor. Sizlere Turkcell taahhütlü telefon alma koşulları hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz.

İlk önce Turkcell’de yeni alacağınız bir faturalı hattınız veyahut daha önceden beri kullanmakta olduğunuz belirli bir faturalı hattınızın olması gerekiyor. Mevcut tarifeniz, almak istediğiniz telefon için uygun ise, 24 ay taksitlere bölünerek faturanıza aylık olarak taksitler yansıtılıyor ve bu sayede taksitli olarak telefon alabiliyorsunuz.

Eğer ki sizlerde Turkcell taahhütlü telefon kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, Turkcell’e daha öncesinde faturalarınızdan herhangi birinin ödenmemesi gerekiyor. Turkcell firmasıyla avukatlık olabilecek derecede kritik bir durumunuz olması halinde bu durumu kapatmanız ile birlikte taksitli telefon alabilirsiniz.

Faturalarınızı düzenli ödemelisiniz. Eğer düzenli olarak faturalar ödenirse, 6. aydan sonra 2. bir telefon hakkınız da olmakta olup, 6. telefonunuzu da Turkcell 24 ay taahhütlü telefonlar kategorisinden size uygun olanı seçerek alabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın