Turkcell Kaçmaz İkili Paketi Faturalı

Türkiye’nin en büyük GSM operatörü olan Turkcell, birbirinden farklı hem faturalı hem de faturasız hatlar için özel kampanyalar yapmaktadır. Hal böyle olunca da Turkcell kullanıcılarının birçoğu, aralarda kaynayan en iyi tarifeleri de gözden kaçırabiliyor. Sizlere özel olarak hem Faturalı hem de Faturasız hatların yararlanabileceği Turkcell Kaçmaz İkili nasıl yapılır? sorusu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Turkcell Kaçmaz İkili Paketi Faturalı

Turkcell Kaçmaz İkili Paketi Faturalı

Turkcell Kaçmaz İkili paketi içerisinde tam olarak hangi özellikler, detaylar var; önce onu bir inceleyelim;

Paket içerisinde sizlere 30 gün boyunca Her Yöne 500 DK, 1 GB İnternet Paketi ve Sınırsız Müzik Paketi bulunuyor.

Turkcell Kaçmaz İkili Faturasız hattınız için yapmak istiyorsanız Şurada ki konumuzu inceleyebilirsiniz -> Turkcell Kaçmaz İkili Paketi Faturasız

Turkcell Kaçmaz İkili Nasıl Yapılır diye soruyorsanız eğer, Faturalı hatlar için şu şekilde yol izlenmesi yeterli olunacaktır;

1. Turkcell hattınız üzerinden mesaj kısmını açınız. “KACMAZIKILI” YAZIP 2222’e SMS GÖNDERMENİZ HALİNDE 30 TL karşılığında Her Yöne 500 DK + 1GB İnternet ve Sınırsız Müzik Paketi sizlerin olacaktır.

Eğer sorun yaşıyor ve detaylı bilgi almak istiyorsanız Turkcell Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanmak İçin 532 No’yu tuşlayarak direkt Müşteri Hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın