Turkcell Sarı Kutu Nedir

Turkcell, her ay her telefona gönderdiği 300 puanlık yükleme doğrultusunda biriktirdiğiniz puanlara göre hediyeler kazanmanızı sağlayan bir sistem oluşturdu. Bunun adına da “Sarı kutu” adı verdi. Turkcell Sarı Kutu, 1 yaşını doldurmuş hem hazır kart hem de faturalı bireysel müşterilere sunulan bir programdır. Bu programdayken, aylık verilen 300 puanın bir anlamı var. Turkcell’li olmaya devam ettikleri her günün sonunda 10 sarı puan kazanırlar. Bu puanları biriktirdiklerinde, Sarı Kutu kataloğu olan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sarikutu/sayfalar/genel.aspx bu adresten istedikleri hediyeleri, puanları yettiği sürece alabilmektedirler.

Turkcell Sarı Kutu uygulamasına 1 yaşının üzerinde olan Faturalı ve Hazırkart’lı olan tüm bireysel müşteriler rahatlıkla katılabilirler.  Programdayken sizlere şu zamana kadar gelmiş tüm puanlarınızı öğrenmek için mesaj kısmına “SARIKUTU” yazıp 2222’e göndererek ya da 532 757 22 22 telefon numarasını ücretsiz arayarak veyahut www.turkcell.com.tr adresinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayriyeten Sarı kutu programına katılmak için de yine bu irtibat bilgilerinden katılımınızı yapabilirsiniz.

Bu programa 1 defaya mahsus katılımınız doğrultusunda 0,40 TL ödersiniz. Hediye seçimleriniz ise tamamen ücretsiz olup, sarı kutu puanlarınızdan düşülecektir. Kaç puan kaldığınız mesaj kısmına “Saru Puan” yazıp 2222’e göndererek, ücretsiz SMS ile öğrenebilirsiniz.

Sarı Kutu Kampanyalarıyla alakalı daha fazla bilgi almak ve bu programa katılmak için Turkcell Sarı Kutu Kampanyaları Linkine Tıklayabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın