Tv 2 Sessiz Kütüphane Başvuru Formu

 

Avrupa’da birçok kanalda yayınlanan ve yoğun ilgi gören bir program olan Sessiz Kütüphane hakkında sizlerle biraz bilgi paylaşmak istiyoruz. Tv 2 ekranlarında yayınlanmakta olan ve yeni başlayan bir program olan Sessiz Kütüphane tv 2 kanalında yayınlanmasıyla beraber, günümüzde en çok aratılan konusu ise yarışmanın başvuru formu olmuştur.

Başvuru formuyla ilgili olarak aşağıda sizlere detaylı bilgi aktarımı sağladık. Konuyla ilgili olarak tamamen resmi açıklamalara göre sizlerle gibi paylaşımı sağlanmıştır.

Bir kütüphane ortamı içerisinde yarışma geçmektedir. Yarışma içerisinde okumak yok! Ancak sessiz kalacaksınız. Ve bu şartla beraber çok sayıda muziplikler vardır… Tamamen güleceğiniz, gülmekten karnınızın ağrıyacağı bir program olacaktır, Tv2 Sessiz Kütüphane programı…

Toplam sayısı 6 kişiyle beraber tamamlanan program, 6 tane kart içeriyor. Yarışma da 6 kartla beraber her yarışmacıya bir kart çıkıyor ve kartların birinde kuru kafa bulunuyor. Bu kurukafa kartını çeken kişi yarışmaya devam etmek istiyorsa, başlarına sürpriz neler gelmiyor ki!

Tv 2 Sessiz Kütüphane

Tv 2 Sessiz Kütüphane

Tv 2 Sessiz Kütüphane Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak için sessizkutuphane@tv2.com.tr adresine kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğiniz bir mail göndermeniz yeterlidir. Yarışmaya katılmak isteyen ve katılacak olan tüm dostlara başarılar.

 

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın