TV8 Yan Ekran Uygulaması

TV8 kanalı bu sezon gerçekten yepyeni bir uygulama ile diğer kanallara göre izleyicileriyle birleşecek gibi duruyor. İzleyicilerinin oturduğu yerden jüri olabileceği, karar verebileceği şekilde harika bir uygulama var: tv8 yan ekran uygulaması. Bu uygulama ile beraber artık TV8’de ki yarışma programları içerisinde bir nevi jüri oluyor ve siz de favori yarışmacılarınızdan birisine oy vererek, onun birinciliğe ulaşmasına katkı da bulunuyorsunuz.

Facebook veyahut Twitter aracılığıyla siz de TV8 yan ekran uygulamasına üye oluyorsunuz. Üye olarak katılabileceğiniz bu programda ki oylamaya başlamadan önce, hesap açtıktan sonra uygulama sizlere ‘izin verme’ için bir izin isteyecektir, siz de gerekli erişimlere izin vererek kullanıma başlayabileceksiniz.

tv8 yan ekran uygulaması

tv8 yan ekran uygulaması

Programlarda olup bitenler hakkında yorumlar katarak, program içerisinde yorumlarınızın okunmasını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yarışmalara bir nevi jüri olacak olup, jüri gibi siz de oy vererek favori yarışmacı seçebiliyorsunuz.

TV8 yarışmalarını izleyerek sizlerde keyifli zaman geçirdiğiniz gibi aynı zaman içerisinde bir yandan da tv8 yan ekran uygulamasını indirerek, bu uygulama sayesinde oylarınızı evinizdeyken telefonunuzu kullanarak herhangi bir kontör / TL harcaması yapmadan ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

TV8’de Anketlere Katılacaksınız

Bildiğiniz üzere birbirinden farklı yarışmaların adresi artık TV8 oldu. Acun Ilıcalı, programlarını kendi kanalı olan Tv8 üzerinde gerçekleştirirken bazı stratejileri de beraberinde getiriyor. Yaklaşık olarak 1 aydır var olan tv8 yan ekran iuygulamasi ile birlikte gerçekten çok iyi işler başarmaya doğru ilerliyor. Yarışmalarda yapılan anketlerde oy kullanabilecek ve sonuçları televizyon üzerinden anında izleyebileceksiniz.

tv8 yan ekran uygulaması

tv8 yan ekran uygulaması

Kamera Arkası Görüntüler TV8 Yan Ekran Uygulamasında

Telefonlara indirilecek olan tv8 yan ekran uygulaması ile beraber artık her şey telefonda… TV8’de ki birçok program, yarışma ve dizilerin özel fotoğraflarından tutun da kamera arkası görüntülerine kadar her şey artık bu uygulama içerisinde sizlerin kullanımına açık olacaktır.

Direkt olarak kayıt olabileceğiniz bu uygulama içerisinde ne ararsanız bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Gerçekten keyifle program izlerken bir yandan da oy vermenin tadını telefona indirilebilir ve ücretsiz indirildiği gibi ücretsiz kullanılabilir olan uygulama ile keyifle zaman geçirebileceksiniz. Bundan sonra TV8’de ki Acun Ilıcalı’nın programları olan çeşitli birçok program içerisinde sen de kendini jüri olarak görmek istiyorsan tv8 yan ekran apk indir olarak Android telefonlara indirebilir ya da tv8 yan ekran iphone indirmek için link olarak aşağıda ki bağlantıları kullanabilirsin.

iPhone telefonlar için AppStore’da da arama yapabilir ya da buradan indirebilirsiniz.

Android telefon sahipleri ise APK olarak indirebilecekleri adres olarak şurayı kullanabilecekler.

Windows Phone merak eden dostlar, yakın zaman içinde uygulama geliştirilerek sizin telefonlara da getirilecektir. Getirildiğinde ise yine buradan konuyu güncelleyerek tv8 yan ekran wp indirmek için bağlantı adresini sizlerle paylaşacağız.

Yine TV8’in resmi sitesi olan tv8.com.tr üzerinden yan ekran uygulaması hakkında bilgi almak adına giriş yapabileceğiniz şu adres sayesinde detaylara ulaşabilir, kullanım hakkında daha fazla bilgi erişim sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın