Tv8 Zemheri dizisi oyuncuları belli oldu mu?

Acun Ilıcalı, Acun Medya olarak birbirinden farklı kalitede yarışma programlarını Türkiye’ye getiriyor ve uyarlıyor. Hal böyle olunca gerçekten Türkiye’de iyi yerlere gelmeyi başaran Acun Ilıcalı, geçtiğimiz sezonlarda da TV8 kanalını satın almıştı.

TV8 yayınından sorumlu olan Acun Ilıcalı, çok iyi şekilde çalışmalarına devam ederken bu sektörde Ocak ayında yayına girecek olan Zemheri dizisi için de çalışmalarına devam ediyor. Hangi ünlü bu diziye oynayacak ve Tv8 Zemheri dizisi oyuncuları merak ediliyor.

Tv8 Zemheri dizisi oyuncuları

Tv8 Zemheri dizisi oyuncuları

Kore’den uyarlanacak olan Zemheri dizisinin yayınlanacağı tarih Ocak ayı olacaktır. Dizinin merak edilen bir diğer bilgisi ise konusu oluyor.

Zemheri dizisi konusu nedir?

Bir intikam için ölen kardeşinin yerine geçecek bir genci hikayesini anlatacak olan Zemheri dizisinde her şey aksiyon üzerine kuruluyken, dizinin genel anlamda merak edilen oyuncularını da aşağıda sizlere sunmak istiyoruz.

Zemheri dizisinin oyuncuları kimler olacak?

2016 Ocak’ta TV8 ekranlarında olacak olan Zemheri dizisi oyuncuları merak ediliyor. Cast ve oyuncu seçimleri şuanda devam ederken, dizisini erkek başrol oyuncusu için Kıvanç Tatlıtuğ’a teklif götürüldüğüne dair genel anlamda haberler dolaşıyor…

Dizinin şuanda oyuncu kadrosu belli değildir. Belli olduğunda ise buradan bilgi verilecektir.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın