Twitter hesabını Facebook hesabına bağlamak

Facebook ile Twitter hesabınızı ilişkilendirebilirsiniz. Bu sayede Twitter üzerinden bundan böyle atacağınız tweetleriniz, sadece Twitter üzerinden gözükmez, aynı zamanda Faceobok üzerinden de yayına girer. Kendi profilinizde gözükür. Aynı şekilde kendi Facebook profilinizde Twitter hesabınızı da görüntüleyerek, arkadaşlarınızın sizi takip etmesini de bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Birkaç ufak adım ile beraber sizlerde Facebook hesabınıza Twitter hesabınızı kolaylıkla bağlayabiliyorsunuz.

Twitter hesabını Facebook hesabına bağlamak

Twitter hesabını Facebook hesabına bağlamak

www.facebook.com adresine giriş yapıp hemen oturumunuzu açın. Ardından Tiwtter uygulaması olarak https://apps.facebook.com/twitter/ adresine giriş yapınız.  Karşınıza bir izin isteği ekranı gelecektir.

Bu ekran üzerinden izin ver butonuna tıklayınız ve izin veriniz. Ardından ekrana gelen kısımdan İngilizce buton olan Allow seçeneğine tıklayınız.

Daha sonrasında Twitter’da ki paylaşımlarınızı profilinizde paylaşmak için sizlerden izin isteyecektir, sistem. Buna da izin vererek Facebook profilinizle Twitter hesabınızı ilişkilendirmiş olacaksınız.

Birbirine bağlı hesaplarınız sayesinde artık Twitter’da paylaştığınız her Tweet aynı zamanda Facebook duvarınızda da gözükecektir.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın