Twitter Mute Özelliği Nedir – Twitter “Sessize Al” Özelliği

Twitter, son zamanlarda çeşitli özelliklerinde değişiklikler yaparak en iyi şekilde insanlara hizmet sunmaya devam ederken, daha öncesinde test denemelerini yaptığı Mute (Sessize Al) özelliğini etkinleştirdiğini duyurdu. Şuan için Andorid, İOS ve Bilgisayar tarayıcısıyla giriş yaptığınızda gerçekleştirebileceğiniz bu Twitter Mute özelliği tam olarak nedir?

Twitter Mute Özelliği Nedir - Twitter "Sessize Al" Özelliği

Twitter Mute Özelliği Nedir – Twitter “Sessize Al” Özelliği

Twitter’da ki Sessize Al özelliği, sevdiğiniz bir kişinin Twitter hesabını takibe aldığınızda onun tweetlerini ya da retweet’lerini görmek istemiyorsanız kullanabileceğiniz bir özelliktir. Sizin Twitter zaman akışı kısmında takip ettiklerinizin sıralanmış olan tweetleri arasında görülmesini istemediğiniz bir hesabın tweetleri ya da retweetleri var ise, bunları görünmez yapmak adına Twitter Sessize Al özelliğini kullanabilirsiniz.

Twitter Mute Özelliği Nasıl Kullanılır?
Twitter Sessize Al Özelliğini Nasıl Kullanacağım?

Bu özelliği kullanmak çok kolay. Gerçekleştirmek istediğiniz profile geliyorsunuz. Daha Fazla seçeneği ile Sessize Al seçeneğini aktif etmeniz yeterli oluyor. İlerleyen zamanlarda bu karardan vazgeçmek isterseniz de aynı aşamada “Unmute” seçeneğini seçmeniz o kişinin tekrar sizin zaman akışınızda tweetlerinin ve retweetlerini görüntülenmesini sağlayacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın