Unter – Kemankes Karamustafa Paşa Karaköy/ İstanbul

Hafta içleri bir akşam yemeği yemek ya da gece olduğunda keyifle bir şeyler içmek istediğinizde Karaköy’ün o nadide sokaklarından birisinde Unter’a gelebilirsiniz. Unter Karaköy’de gerçekten sevilen, sayılan ve bilinen bir mekandır. Böylesine güzel bir mekan içerisinde sizlerde bulunarak, güzel, keyifli bir akşam yemeği tadabilir ya da bir hafta sonu partisine katılabilirsiniz..

Çeşitli hafta sonları partileri yapılmakta olan bu mekan içerisinde, hafta sonları yapılan partilerle beraber sokak harika bir canlılık kazanır. Burada yemek olarak tüketebileceğiniz en güzel, lezzetli menülerden birisi de yaprak ciğer olacaktır. Patates ve soğan eşliğinde servisi yapılan bu ciğer, ağzınıza çatal ile beraber gittikten sonra, hafifimsi ve pamuksu bir yumuşaklıkla lezzetini sunar.

Unter Karaköy

Unter Karaköy

Gün boyu akşama kadar burada girişte masalar bulunur. Bu masalar, öğlen ya da akşam saatlerinde yemek yemek isteyenler içindir. Akşam geç saatlerde (23.00’ten sonra) ise masalar kalkar ve yerini enfes bir ortam alır.

Geceye Unter adlı mekanda devam etmek isterseniz, parti havasında güzel bir zaman geçiriyorsunuz. Mekan 3 katlı bir mekandır. İkinci kat Lounge olarak üçüncü kat ise Partiler için kiralanabilmektedir.

Unter Karaköy İstanbul

Unter Karaköy İstanbul

Tek eksik yanından bahsetmek gerekirse, manzaraya sahip olmayan bir sokakta bulunuyor. Ancak Karaköy’ün sokaklarının vermiş olduğu güzellik, paha biçilemez. Arkadaş çevrenizle birlikte buraya gelebilir, keyifli sohbet eşliğinde ister yemek yiyebilir isterseniz de bir şeyler içerek güzel zaman geçirebilirsiniz.

Karaköy Unter

Karaköy Unter

Buranın ortamı öyle bir ortama sahiptir ki, ister bir sabah kahvaltıya gidebilir isterseniz de bir akşam içmek için burada güzel zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Unter Menüsü içerisinde tavsiyelerimiz ise; Peynirli sufle, Mantarlı Kış olacaktır.

Adres: Karaali Kaptan Sok. 4/A (Karaköy), İstanbul

Telefon Numarası: +90 212 244 5151

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın