Uykusuz Dergisi Bu Hafta Kapak Fotoğrafı

Haftalık olarak sizlere daha öncesinde Uykusuz dergisi kapak fotoğrafı paylaşırdık… Ancak ufak bir ara vermemden dolayı -eğitim sebebiyle- blog sayfamda da pek bir şey paylaşamıyordum. Bu hafta itibariyle tekrardan mizah dergilerinin haftalık kapak fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istiyordum. Bugün sizlere uykusuz dergisi bu hafta ki kapak fotoğrafında neler olduğunu paylaşmak istiyorum.

Öncelikle bildiğiniz üzere birkaç hafta önce ortak alınan karar doğrultusunda dergilere zam geldi. Ancak Uykusuz dergisi, Penguen dergisi gibi 2,5 TL olan fiyatı 3 TL olarak gerçekleştirmeyerek 2,75 TL yaparak daha uygun fiyatta kitlesine satmaya çalışıyor. Umarım bu yolda uzun bir müddet boyunca devam eder… Uykusuz dergisi kapak fotoğrafında bugün baktığımızda yine harika bir siyahi mizah yerleştirilmiş.

Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanlığı seçimi için AKP adayı R.Tayyip Erdoğan… Geçtiğimiz hafta sanatçılara davetiye göndererek toplantıya çağıran Erdoğan’ın bu toplantı/ konferansına giden sanatçıların birçoğu daha sonrasında inkarcı bir tavır sergiledi. Oraya gitme amaçlarının başında aslında tutuculuk ya da parti tutuculuğu değil, direkt olarak bir Adayın sesini dinleme ile ilgili olduğunu belirttiler. Oysaki hem oraya gidip hem de tabir-i caizse “R” yapmak, çok yanlıştır.

Neyse… Sizlere bu hafta ki uykusuz dergisi kapak fotoğrafını direkt olarak aşağıda paylaşmak istedik, buyrunuz…

Uykusuz Dergisi Bu Hafta Kapak Fotoğrafı

Uykusuz Dergisi Bu Hafta Kapak Fotoğrafı

Uykusuz Dergisi Bu Hafta Kapak Fotoğrafı

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın