Vainglory for iPhone Oyunu

iPhone kullanıcılarına sunmak istediğimiz çok iyi bir içerik bulunuyor, bu hafta. Sizlere bu hafta önerebileceğimiz, iTunes editörlerinin seçtiği bir oyun bulunuyor. Bende bu oyuna biraz göz attığımda hem görsel olarak hem de oyun içeriği olarak gerçekten beğendiğim bir oyun olarak sizlere de öneri de bulunarak, bu oyunla tanışmanızı istiyorum. Oyun ismi ve detaylı bilgileri yazmadan önce şunları da eklemek isterim ki, iPhone da ki oyunlar Android telefonlarda da bulunuyor. Eğer ki araştırır ve GPlay ya da Google Play üzerinden arama yaparsanız, çok kolay bir şekilde sizlerde bu oyunlara istediğiniz rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Vainglory for iPhone

Vainglory for iPhone

Eğer ki burada önereceğimiz oyunlar hakkında Android işletim sistemi kullanırken, Google Play’de aramalar yapmanıza rağmen yeteri kadar oyun hakkında hem bilgi bulamıyor hem de oyunu bulamıyorsanız, bizlere buradan Yorum olarak durumu ilettiğinizde elbette sizlere daha hızlı yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isterim. Buna göre aşağı da oyun hakkında hemen bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle iTunes kullanarak oyunu iPhone telefonlarına Ücretsiz olarak indirmek isteyenler için Oyun adımız: Vainglory for iPhone

Oyun, Türkiye’de yeni yeni yayılmaya başlamış olsa da bir online oyun olmasından dolayı çokça tercih ediliyor. Ödün vermeden gerçek savaş içerisinde acımasızca rakiplerinizi yenip, güçlü kahramanları kullanıp şimşek hızı içerisinde kontrolleri elinizde alarak dövüşmeye başlıyorsunuz. Düşmanınla savaşırken Vain kristalini yok edip, Glory elde etmeye başaracaksınız!

3’e 3 adı verilen çok oyunculu modelde sizlerde bu oyunu oynayabilirsiniz. En güzel biçimde geliştiricilere sahip olan bu oyun, gerçekten Türkiye’de oynanası değerli oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Sizlere de bu oyunun oynanmasını tavsiye edebilirim; Eğer ki savaş oyunu ya da karşılıklı online olarak dövüş oyunlarından herhangi bir türü seviyorsanız…

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın