Vodafone 10.000 SMS Nasıl Yapılır? – Vodafone 10 Bin SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone GSM operatörünün Her Yönte Maksi paketinden yararlanmak ister misiniz? Vodafone 10.000 Sms paketi nasıl yapılır sorusunun cevabıyla ilgili sizlere bugün burada bilgi sunmak istiyoruz. GSM operatörü Vodafone olan kullanıcılarımız, aşağıdaki ücret karşılığında talimatları uygulayarak 10.000 SMS’i alabilirler.

Vodafone 10.000 SMS Nasıl Yapılır? - Vodafone 10 Bin SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone 10.000 SMS Nasıl Yapılır? – Vodafone 10 Bin SMS Nasıl Yapılır?


Vodafone SMS paketlerine baktığımızda en avantajları paketlerden birisidir budur. Voadfone SMS paketleri arasında cuzi miktar olarak 10 bin sms + 2 bin her yöne SMS alarak sizlerde bu paketten yararlanarak, doyasıya mesajlaşabilirsiniz. Aşağıda ki paketler 11 TL’dir.

Her Yöne Mini+ SMS Paketini satın almak için MINIP yazarak, iptal etmek için IPTAL MINIP yazarak ve kalan bakiyenizi öğrenmek için BAKIYE MINIP yazarak 7999’a gönderebilirsiniz

Her Yöne Maksi paketini almak için HYMAKSI yazarak 7999′a göndermeleri halinde 10 000 + 2 000 her yöne sms paketini alabilirsiniz.

Vodafone’lularla Maksi ve Her Yöne Maksi mesaj paketlerini iptal etmek için abone “IPTAL PAKET ISMI veya MIKTARI” yazıp 7999′a SMS atabilir.

Not: Sahip olduğunuz sms paketini iptal etmediğiniz sürece her ay yenilecektir. Süresi bittiği zaman TL yüklediğinize paket yenileme yapılacak kullanmak istemiyorsanız iptal edip kalan sms paketini kalan süreniz boyunca kullanabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın