Vodafone FreeZone’da Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi

Vodafone ile harika bir paket almak ister misiniz? Her yöne 500 Dakika, Her Yöne 5000 SMS ve 1 Ay boyunca doyasıya kullanabileceğiniz 1 GB İnternet paketi toplamda 25 TL’dir.

Vodafone FreeZone'da Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi

Vodafone FreeZone’da Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi

Vodafone FreeZone Hepsi Bir Arada Duble İnternet Paketi kampanyası dahilinde 500 Dakika + 5000 SMS + 1 GB İnternet Paketi sunuyor. Bunun yanı sıra ek olarak 1 GB İnternet ile 1000 MMS sunmakta olup, paketinize toplamda 2 GB İnternet hakkı tanınmış oluyor. Ek olarak da Multimedya mesajlaşma hakkına sahip oluyorsunuz.

18 – 26 yaşları arasında olan herkes Vodafone FreeZone’lu olabilir. Yeni hat alarak ya da telefon numaranızı Vodafone’a taşıyarak Hepsi Bir Arada paketine geçiş yapabiliyorsunuz. 18 yaşının altında telefon kullanan gençlerde veli izni olması kaydıyla bu tarifeye abonelik yaptırabilirler.

24 Şubat 2014 tarihi itibariyle başlamış bir kampanyadır. Sizlerde Hepsi Bir Arada Özgürlük paketinden yararlanmak istiyorsanız eğer, tek yapmanız gereken Vodafone’da aşağıda ki uygulamaları yaparak abone olmaktır.

HEPSI yaz 7000’e SMS Gönder, Vodafone’un bu harika kampanyasından sende yararlan. Unutmadan, bu paket otomatik olarak yenilenen bir pakettir. Eğer ki bir daha ki ay yenilemek istemiyorsanız, bu paketi iptal edebilirsiniz. Bunun dışında SOR HEPSI yazarak 7000’e mesaj atarsanız da ücretsiz SMS ile kalan dakika, sms ve internet paketinizi sorgulayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi: http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Duble-Internet.php

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın