Vodafone iPhone 5S Kampanyası

Geçtiğimiz aylarda tanıtımlarıyla beraber satışı Türkiye’de başlatılan  iPhone 5s için kampanyalar da birçok GSM operatörleri tarafından yapılmaya başlandı. Bunlardan birisi de Vodafone oldu. Vodafone iphone 5s kampanyaları hakkında birçok birey gibi sizlerde bilgi arıyor, kampanya hakkında detaylı yazı yazmamızı istiyorsanız aşağıda sizler için özel bir paylaşımda bulunduk.

Vodafone iPhone 5S Kampanyası

Vodafone iPhone 5S Kampanyası

Vodafone iphone 5s fiyatıyla ilgili olarak sizlere şunu belirtmemiz gerekiyor; Vodafone tarifesine göre değişiklik gösterdiği bir kampanya sunmuştur. Yüksek tarifelere sahip müşterileri için 24 aylık bir taahhüt verirken, diğer tarafta 36 ay taahhüt mü vereceğiyle ilgili bir çeşit kampanyaya dahil ediyor.

iphone 5s 16 GB fiyatı 24 ay taahhüt ile beraber bakıldığında Vodafone’da 69 TL’den başlayorken 90 TL’ye varan bir artış gösteriyor.

36 aylık bir taahhütte iphone 5s almak istiyorsanız da bunun fiyatı da 29 TL’den başlamakta olup, 60 TL’ye kadar fiyatta artış göstermektedir.

Bu sezon yeni çıkan iphone 5s, 112 gram ağırlığında ve birçok özelliğiyle eski iphone sürümlerine göre taş çıkartıyor. En iyi özelliklerinden birisi de parmak izidir. Telefonla ilgili detaylı bilgileri daha önce kucukeniste.com’da paylaştık. Sitemizde arama yaparak iphone 5s özelliklerini detaylıca öğrenebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın