“Whatsapp 10. Yıl Şerefine 5 Sene Bedava” Şakası

Dün gün boyunca Whatsapp kullanıcıları, sağdan – soldan gelen mesajlara baktıklarında, arkadaşlarından normalden farklı bir mesaj aldıklarını görmüşlerdir. Başlıkta da belirttiğimiz gibi, Whatsapp 10. Yıl Şerefine 5 Sene Bedava cümlesiyle başlayan bu paragrafı, Whatsapp üzerinden ortalama 10 arkadaşınıza gönderirseniz, 5 yıl ücretsiz Whatsapp kullanıcısı olacaksınız.

“Whatsapp 10. Yıl Şerefine 5 Sene Bedava” Gerçek mi?

Maalesef, değildir. Neden gerçek değil? Çünkü böyle bir gerçeğin ne Whatsapp’ın internet sitesinde ne de farklı platformlarda tanıtımı yapılmamıştır. Ayriyeten, Whatsapp uygulaması daha 4 yıl önce kurulan bir uygulamadır. 2009 yılında kurulan bu uygulamanın, 10. yılını kutlaması kadar ayrı bir anormallik olabilir mi?

“Whatsapp 10. Yıl Şerefine 5 Sene Bedava” Mesajı Neydi?

WhatsApp 10. yılını kutluyor
Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesajı Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza ilettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.
Inandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: mkucukal.blogspot.com
Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler!

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın