WhatsApp Ücretli mi Oluyor?

Facebook tarafından geçen haftalarda satın alınan WhatsApp, günümüz şartlarında ücretsiz olarak kullanılıyor. Şuanda el değiştirmesiyle beraber merak edilen konu ise, Whatsapp ücretli mi olacak sorusudur. Hal böyle olunca da sizlere bugün Whatsapp’ın ücretli olup olmadığıyla ilgili ya da gelecekte neler bizi beklediğiyle ilgili bilgiler vermek istiyoruz.

WhatsApp Ücretli mi Oluyor?

WhatsApp Ücretli mi Oluyor?

‘Whatsapp cumartesi sabahı ücretli olacak. En az 10 kişiye bu mesajı gönderirsen logon mavi olacak ve ücretsiz kullanmaya devam edebilirsin. Whatsapp 0.01 euro / mesaj olacak.”

Bu mesajı daha önce arkadaşınızdan aldınız mı? Evet, almış olmalısınız. Ancak merak etmeyin. Bu mesaj, sahte bir mesajdır. Tıpkı daha önce Whatsapp’ın 10. yılı mesajı gibi sahtedir.

Ücretli hale getirileceğini düşünen kişiler tarafınca fırsat doğdu ve bu şekilde bir fırsata çevirmek istediler. Ancak şunu bilmenizi isteriz ki, böyle bir durum yok. Yani Whatsapp’ın yeşil logosu kaç kişiye mesaj atarsanız atın, Mavi olmayacaktır. Aynı şekilde mesaj başına ücret alma gibi bir politikası da şuan için Whatsapp’ın bulunmuyor.

Whatsapp, bir defaya mahsus olarak belli bir ücret aldığı doğrudur. Ancak her mesajınıza karşılık olarak hesabınızdan para kesilecek diye bir ibare kesinlikle yanlıştır.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın