Whatsapp’a Sesli Mesaj Geliyor

Geçtiğimiz günlerde Bayramla alakalı yoğunluktan dolayı hem bilgi paylaşımı sağlayamadım hem de sizlere yeteri kadar eğlenceli bir blog ortamı yaratamadım. Ancak bayramın bu son günlerine geldiğimizde bugün biraz teknoloji haberlerine baktığımda şaşırdığım bir haberi gördüm: Whatsapp a Sesli Mesaj Geliyor!

Yaklaşık 300 milyon kadar dünyanın her bir tarafından kullanılan interneti olan her telefondan mesajlaşabilme uygulaması olan Whatsapp’a kısa zaman içerisinde yepyeni bir özellik daha geliyor. Sesli mesaj gönderilebilecek. Bundan böyle sesli mesaj gönderebileceksiniz. Mesaj yazma penceresinde ki mikrofona tıklayarak, tıkladığınız durumdayken konuşmalarınız direkt olarak kayıt edilip karşı tarafa gönderilmeye hazır olacaktır. Parmağınızı çektiğinizde mesaj karşı tarafa gönderilmeye başlamış olacaktır.

Ayrıca karşı taraf, sesli mesajı ne zaman okuduğunu da yine Whatsapp’ta konuşurken görülüp görülmediğini gördüğünüz alanda yine belli olacaktır.

Detayları öğrendiğim sürece sizlere de buradan bilgi vermek, Whatsapp’a gelecek olan sesli mesaj ile alakalı hizmeti sizlere de bildireceğim.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın