Xbox One İncelemesi

Xbox One, son yıllarda çokça adından söz ettirdiği gibi her zaman konuşulan bir oyun konsolu olmuştur. Türkiye’de satışıyla ilgili kısıtlı bir durum varken, ülkemizde gerçekten Xbox One oyun konsoluna olan ilgi gittikçe büyüyor. Bir Microsoft yapımı olan yeni nesil oyun konsolu olan Xbox One incelemesiyle ilgili internette araştırmalar yaparken bir Oyun inceleme sitesine rastladım.

xbox one incelemesi

xbox one incelemesi

Yaklaşık olarak 1 saat 20 dakikalık bir video içerisinde Xbox One incelemesi yapan bir oyun sever, gerçekten bu konsol hakkında söylenmesi gereken her şeyi söylemiş duruyor. Dolu dolu 1 saat 20 dakikalık bir video içerisinde Xbox One incelemesi yapılmakta olup, Xbox One Türkiye çıkış tarihinden tutun da Xbox One vs PS4 ile ilgili karşılaştırmalar dahi yapılmıştır.

Video ile ilgili araştırma yaptığımda Oyun Günlüğü Sitesi inceleme yapmış gözüküyor. Oyun Günlüğü İnceleme Genel Yayın Yönetmeni Tansel Şahin tarafından incelemesi yapılan Xbox One ile ilgili olarak tüm detayların verildiğini söyleyebiliriz. Sizlerde oyun konsollarını seven bir oyuncuysanız, gerçekten Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu olan ub Xbox One ile alakalı ne öğrenmek istiyorsanız bu videoda seyredebilirsiniz. Sizlere bu videoyu aşağıda sunuyoruz. Umarım keyifle seyreder ve merak ettiğiniz her şeye cevap bulmuş olursunuz.

Xbox One İncelemesi

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın