Yabancıdiziizle1.com kapandı mı?

Bir zamanlar bildiğiniz üzere DiziMag bulunuyordu. Gerçekten başarılı, gerçekten Yabancı dizi platformu olarak en iyisi diyebileceğimiz bir projeydi. Ancak içerik tamamen illegal olmasından dolayı, dizilerin telif haklarının yasal hakları olmasından dolayı, dizi sitesi olan DiziMag içerisinde bulunan tüm içerikler kaldırılarak sitenin de yayına son verildi. Durum böyle olunca piyasada rakipler çoğaldı, birçok rakipler türedi… Ancak aralarında elbette DiziMag zamanından beri tanıdığımız ve DiziMag’ten sonra en iyisi diyebileceğimiz bir site vardı: Yabancidiziizle1.com

Günümüz şartları içerisinde maalesef yayın hayatına son veren sitelerden birisi de Yabancidiizle1.com olmuştur. Yabancıdiizle1.com kapandı mı? Diye merak eden dostlarımız için acı haberi vermek istiyoruz, maalesef yayını kapattı. Siteye girmek istediğinizde aşağıda ki mesajla karşı karşıya kalıyorsunuz:

unutulmaz yabancidiziizle1.com kapandı !

yabancidiizle1 com kapandi

yabancidiizle1 com kapandi

DiziMag’e yapılan baskın gibi benzer bir baskın yapılarak bilgisayarlara el konulduğuna dair haberler de mevcut. Aynı zamanda Site içerisinde çevirmenler arasında bulunan Çevirmen Elif Avcı’da Twitter’da kendi hesabı üzerinden bu durumla ilgili tweet attı:

elif avci yabancidiizle1 com tweeti

elif avci yabancidiizle1 com tweeti

Yabancı dizi nereden izleyebiliriz?

Bundan böyle Torrent ile dizi indirme yollarını deneyebilirsiniz. Elbette bunun dışında da Yabancı dizi izleyebileceğimiz çeşitli web siteler bulunuyor. Google ya da benzeri arama motorları üzerinden aramalar yaparak Yabancı dizi yayını yapana diğer sitelere ulaşabilirsiniz. Bölümler her ne kadar çevirisi geç yapılarak sizlere sunulacak olsa da, bunlara katlanmak zorunda olacağız.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın