Yemek Kulübü – Beyoğlu/ İstanbul

Bu mekanın açık olduğu günün her saatinde devamlı çalışan garsonlar var! Ve devamlı müşterisi de… Hal böyle olunca buraya geldikten sonra garsonun ilgisini çekmek zor olduğu gibi, burada yemek yemek istediğinizde de biraz zorlanacaksınızdır. Çünkü burada garsonların siparişinizi her ne kadar hızlı getirirlerse getirsinler, sipariş vermeniz zordur. Burası güzel bir yerdir. Burası Yemek Kulübü adlı mekan olup Beyoğlu’nun İstiklal Caddesinde en gözde mekanlardan birisi olarak bilinir.

Yemek Kulübü taksim

Yemek Kulübü taksim

Cadde üzerinde yemek yiyebileceğiniz harika ve bir o kadar nadir güzelliklere sahip yerlerden birisidir. Geniş bir geçmişi olduğu gibi, müşterilerinin kitlesi ve geçmişi de çoktur. Yemek Kulübü taksim’de sıra bekleyerek yemek yiyebilme olanağınızın olabileceği, ısrarla sıra beklemek isteyeceğiniz yerlerden birisidir. Eğer bir defa bile olsa buraya gelip, tadını keşfettiyseniz, gerçekten bir daha bırakmamak isteyeceğiniz nadir bir mekandır.

Porsiyonlar konusunda biraz küçük porsiyonlarının olduğu doğrudur. Fiyatlar çok pahalı değil, ideal fiyatlarda olduğu gibi yoğunluktan dolayı olsa gerek; garsonlar pek yumuşak değildir. Çalışan için değil, direkt yemekleri için gideceğiniz yer olduğu için harika bir yerdir. Lezzetli yemek yiyebileceğiniz İstiklal Caddesi’nde nadir bulunan güzel yerlerden birisi olarak burayı sizlere can-ı gönülden tercih ediyoruz.

Yemek Kulübü beyoğlu

Yemek Kulübü beyoğlu

Adres: İstiklal Cad. No:172 Beyoğlu, 34430 İstanbul

Tel NO: +90 212 252 2701

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın