Yeni Sezon Dizileri 2014

Tatilin bitmesine son 1 ay kala televizyon dünyasında neler oluyor, neler olup bitiyor buyurun hep birlikte göz atalım istedik. Sizlerle yeni sezonda TV aracılığıyla ulaşacak olan diziler hangileridir? Bu dizilerle ilgili ufak bir tanıtım yaparak başrol oyuncuları belliyse sizlere aynı zamanda dizilerin başrol oyuncularını da sunmaya çalışacağız.

Yeni Sezon Dizileri 2014

Yeni Sezon Dizileri 2014

Kösem Sultan – Star TV

Başrolde Beren Saat’in olduğunu duyduğumuz ve kesinleşen bir haber doğrultusunda sizlerle paylaşmak istediğimiz Kösem Sultan, Star TV ekranlarında bizlerle buluşacak. Muhteşem Yüzyıl gibi yine bu diziyi de Tims Prodüksiyon üstleniyor. 2014 – 2015 sezonunda en çok konuşulacak bir dizi olarak beklentilerimiz var.

Poyraz Karayel – Kanal D

Güzel ve bir o kadar farklı bir dizi geliyor… Kanal D ekranlarında yeni sezonla beraber izleyeceğimiz güzel bir dizi olarak gördüğümüz Poyraz Karayel’de Timuçin Esen’le beraber Burçin Terzioğlu oynayacak. Başrol oyuncular ub şekildeyken güzel bir dizi, güzel bir hikayesiyle Kanal D ekranlarında 2014 2015 sezonunda bizlerle buluşacak…

Üç Arkadaş – ATV

Hakan Yılmaz’ın başrollerde olacağı, ATV ekranlarında izleyeceğimiz güzel bir dizi geliyor: Üç Arkadaş. Her ne kadar ATV’de birçok dizinin bahtsızlığı mıdır yoksa kanaldan dolayı mıdır bilinmez ancak diziler belli bir zaman sonra bitiyor… Ancak Üç Arkadaş, iddialı bir şekilde geliyor! Umuyoruz ki güzel ve keyifle izleyebileceğimiz bir dizi olur!

1 Kadın 1 Erkek – Fox TV

Doğru gün seçilirse 1 Kadın 1 Erkek dizisi Fox TV’de harikalar yaratacaktır diye düşünüyoruz. Günümüzde maalesef çok iddialı diziler var. Hikayesi ve oyuncularıyla tutulan diziler bulunuyor. Bu nedenle aralarında kaliteli diziler de yok oluyor. Ancak 1 Kadın 1 Erkek doğru güne ve saate konursa, ciddi reyting toplayabilir. Yeni sezonda yeni kanalda başarılar dileriz.

Yılanların Öcü – Show TV

Show Tv, her ne kadar birçok dizide başarısızlığını ortaya koymuş bir kanal olsa da günümüz şartlarında kaliteli dizileri yavaş yavaş çıkartmaya başlıyor. Yılanların Öcü Show TV ekranlarında iddialı bir şekilde geliyor gibi duruyor. Umuyoruz kaliteli bir iç çıkartılır ortaya ve bu dizi, gerçekten 2014 2015 sezonunda keyifle izlenebileceği gibi göze hitap eden bir dizi olur.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın