Yerli Dan Bilzerian: Taha Özer

Dan Bilzerian adlı ünlü ismi tanımayanımız kaldı mı? Dan Bilzerian hakkında bilgi sahibi olmak adına Ekşi Sözlük’ten bilgi alabilir, daha fazla bilgi almak adına Vikipedia adresine bakarak buradan bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Eğer ki bunlar yeterli değil ise, direkt olarak Dan Bilzerian’a ulaşmak için Dan Bilzerian’ın instagram hesabından fotoğrafları görebilir, kim olduğuna dair kafanızda bir çok şeyi canlandırabilirsiniz.

Dan Bilzerian’a dair kafanızda öyle ya da böyle bir şeyler canlandıktan sonra, sırada Dan Bilzerian’ın yerli kişisi olan Taha Özer bulunuyor. Elbette bu yakıştırmayı sadece biz değil, bu hafta birçok gazete söyledi. kaynak 1 – kaynak 2kaynak 3kaynak 4

Bu zamana kadar birbirinden farklı yerlerde görüntülenen Taha Özer kimdir? 1987 doğumlu, Türkiye’nin en büyük ve kaliteli ayakkabı markalarından olan Deriden markasının varisidir. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi – İngilizce İşletme okuyup bitirmiştir.

Taha Özer, Armağan Çağlayan’a verdiği röportajda gösterişi sevdiğini, kızlarla olan arasında ki bağını, bu zamana kadar Instagram’da ki fotoğraf paylaşımlarına dair hikayeleri, iş yaşantısını, ailesiyle olan birlikteliğini, aralarının nasıl olduğunu, hayata dair düşünceleri, kızlara dair düşünceleri ve evliliğe dair neler düşündüğünü anlatmış. Keyifle okumak isteyenlerin bakabileceği bir röportaj olmuş denilebilir.

Twitte’da popüler bir isim olarak görülen Taha Öze’in 38K (38 bin) takipçisi bulunuyor. Tahar Özer’in twitter hesabı gizli bir hesaptır ve takip ederek, onun onayıyla siz de takipçilerinden biri olabilir, onun özel hayatıyla ilgili paylaşımlarını, tweet olarak gönderdiğinde kendi haber akışınız içinde görebilirsiniz.

Taha Özer’in Twitter hesabı dışında bir de Instagram hesabı bulunuyor. Twitter gibi burayı da gizlemiş gözüküyor. Ve istediğiniz zaman takip ederek, onun Instagram’da ki 68k (68 bin) takipçisinden biri olabilirsiniz. Onu takip ettiğiniz gibi, paylaşımlarını görebilir ve zenginlik içinde nasıl bir yaşamı olduğunu kendiniz yorumlayabilirsiniz.

Son olarak sosyal medya mecralarından biri olan Periscope da üyeliği bulunan Taha Özer’i bulmak için, telefonunuza indirdiğiniz Periscope uygulamasını kullanarak arama kısmına “Taha Özer” yazarak hesaba erişebilir ve kendisini buradan takip ederek, yaptığı yayınlardan haberdar olabilirsiniz.

Taha Özer’in fotoğrafları

taha özer kimdir

taha özer kimdir

taha özer fotoğrafları

taha özer fotoğrafları

 

taha özer fotoğrafları

taha özer fotoğrafları

taha özer kimdir

taha özer kimdir

taha özer fotoğrafları

taha özer fotoğrafları

 

 

 

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın