Yiğit Alıcı İle Şansa Davet Programı

Türkiye’de yarışmalar her zaman seyrediliyor ve çok seviliyor. Günümüzde de birbirinden farklı yarışmalar her geçen gün çoğalıyor ve büyüyor… Bugünlerde de Ramazan ayına girmemizle beraber TV karşısında vaktin geçmesi adına çok şey yapıyoruz. Kanallarında birbirleriyle rekabet içerisinde olmalarıyla beraber, artık birçok kanal yarışmalar yapmaya başladı.

Günümüzde de artık Kanal D’de Şansa Davet yarışması başlangıç verilerek yakın zamanda yayına başlayacak… Ancak yayına başlamadan önce Şansa davet yarışması yavaş yavaş başvuruları toplamaya başlıyor.

Yiğit Alıcı İle Şansa Davet Programı

Yiğit Alıcı İle Şansa Davet Programı

Şansa Davet Kanal d ekranlarında izleyebileceğimiz, Yiğit Alıcı’nın sunumuyla seyretmekte olacağımız harika bir yarışma programı olarak bizlerle bulaşacak. Yiğit Alıcı Şansa Davet programını sunmadan önce bildiğiniz üzere yine Kanal D ekranlarında Şans Kapıda adlı programı sunuyorud.

Şimdi de kendisini Şansa Davet yarışmasında göreceğiz. Sunumuyla gerçekten reytingleri toplayan ve Kanal D ekranlarında seyredeceğimizi söyleyeceğimiz bu yarışmayla birlikte zamanınızı en eğlenceli şekilde geçirebilir ya da yarışmaya siz de katılabilirsiniz.

Şansa Davet yarışma başvurusu için tıklayınız! 

 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın