Yılbaşına Dair Hediye Fikirleri

Yılbaşı dönemi yaklaşırken içimizi farklı bir heyecanın sardığı tartışılmaz gerçeklerdendir. İyisiyle kötüsüyle eski yılı geride bırakırken sevdiklerinizi en güzel hediyelerle kucaklayarak onlara yeni bir yıl sevinci yaşatabilirsiniz. Bunun için öyle çok pahalı hediyeler almanıza da gerek yok. Önemli olan sevgiliye, arkadaşlara, anneye ya da yakınlarınıza yılbaşı ruhuna yaraşır işlevsel ve sürpriz niteliği taşıyan hediyeler seçebilmek. Bütçenize, kesenize göre yarım elma gönül alma tadında hediye fikirleri burada!

2018 yılbaşı hediye fikirleri

2018 yılbaşı hediye fikirleri

Yılbaşında Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Ona yeni senede mutlu ve uğurlu gelebilecek güzel yeni yıl mesajları içeren etkili ve unutulmaz hediyeler verebilirsiniz. Örneğin ismine özel hazırlatabileceğiniz yeni yıla özel sevgililere tasarlanmış hediye sepetleri, isme özel aşk çikolataları ya da aşk şekerlemeleri unutulmaz hediyeliklerden olabilir. Bu konuda bayanlara göz alıcı takı setlerinden alabileceğiniz gibi erkek partnerinize de şık exclusive bir cüzdan ya da yılbaşında erkekler için kombin şeklinde tasarlanmış olan gömlek – kemer – kravat halinde satılan özel hediye setlerinden alabilirsiniz.

Öte yandan yeni bir yıl boyu misler gibi kokmasına vesile olacak hoş kokulu bir parfüm de armağan edebilirsiniz ona.

Anne, Baba, Kardeş Veya Yakınlara Alınabilecek Hediyelikler

Yılbaşı için özel olarak tasarlanmış mumlar, yılbaşına özel yumuşacık iç ısıtan puf puf çoraplar, isimli kupalar tam yakınlarınıza göre hediyelerden olacaktır. Annenize yeni yıla özel olarak hazırlattığınız harika bir aile tablosu armağan edebilir, biricik babanıza ise sırtını dayadığında rahat edebileceği aile resminizle bezeli dijital resim baskılı unutulmaz bir yastık hediye edebilirsiniz.

Ya Arkadaşlar?

Yılbaşında düzenlenen ‘hoş geldin yeni yıl’ partileri olmazsa olmaz fenomenlerdendir. Ofis arkadaşlarınıza isme özel kalemler yaptırabilir, ajandalar, şık not defterleri, ofis masalarında kullanabilecekleri objeler armağan edebilirsiniz. Belki okumayı sevenlere sevdikleri tarzda bir kitap dahi alabilirsiniz. Yine mutfakta çok vakit geçirmeyi seven dostlarınıza özel ilginç mutfak ürünlerinden armağan edebileceğiniz gibi onlara ellerinizle hazırlayarak paketlediğiniz yeni yıl kurabiyeleri bile verebilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın