Yılmaz Özdil: Utanmıyor musun başörtülü bacını saklamaya

Hürriyet Köşe Yazarı Yılmaz Özdil, bugün ki köşe yazısını okuduğumuzda, Olimpiyat tanıtım filmiyle ilgili eleştiriyi okuyacağınızı görebilirsiniz. Yazı içerisinde 2020 Olimpiyat tanıtım filminde bazı noktaları eleştiren Yılmaz Özdil, bugün gerçekten gündeme oturacak konuyu ele aldı diyebiliriz.

“Utanmıyor musun başörtülü bacını saklamaya” sözleriyle dikkat çeken Yılmaz Özdil, köşe yazısında kucukeniste.com editörleri olarak baktığımızda birçok konuda doğru bilgiyi yansıttığına inanıyoruz. Her ne kadar çelişkili bir tanıtım filmine sahip olsak da, Yılmaz Özdil’in yazdıklarını da hiçe saymamak gerektiğini düşünmekteyiz.

yilmaz ozdil utanmiyor musun basortulu bacini saklamaya

yilmaz ozdil utanmiyor musun basortulu bacini saklamaya

Köşe yazısına baktığımızda, bazı satırlarında “sandık” ile alakalı birkaç eleştirisi pek de yazıya uygun olmasa da, yine de gerçekten eleştirisini hakkıyla yapan yazarlardan birisi olmayı bugün de başarmıştır. Yancı ya da taraftar olmadan, en doğru şekilde eleştirisini sunan Yılmaz Özdil, köşe yazarlığında Türkiye’de başarılı isimlerin başında geleceğine inanıyoruz.

Bugün ki Yılmaz Özdil’in Olimpiyat adlı köşe yazısını sizlerde okumak için Hürriyet’in resmi web sitesinden Yılmaz Özdil’in sayfasına açarak okuyabilirsiniz.

 

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın