Youtube Video Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Youtube kullanıcısıysanız ve daha önce yüklemiş olduğunuz video ya da videolarınızı silmek istiyorsanız sizler için özel bir yazı hazırladık. Aşağıda görüntüleyeceğiniz yazı içerisinde Youtube’da video silme işlemi nasıl yapılır bununla ilgili bilgi vermeye çalıştık. Youtube videoları silme yöntemiyle ilgili aşağıda paylaştığımız bilgi doğrultusunda Youtube da video silmenin ne kadar kolay olduğunu öğrenmiş olacaksınız.

Youtube Video Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Youtube Video Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Youtube Video Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

1. Youtube.com üzerinden hesabımıza giriş yapıyoruz.

2. Youtube hesabımıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Ayarlar kısmına giriş yapıyoruz (Yükle seçeneğinin yanında). Ardından Video Yöneticisi‘ne tıklıyoruz.

3. Burada tüm videoları görüntülüyor olacaksınız. Yüklediğiniz tüm videolar sıralı şekilde görüntülenecektir. Buradan silmek istediğiniz video yad videoları seçerek en son Düzenle seçeneğine tıklayıp en altta bulunan Sil seçeneğini seçip, seçtiğiniz videolarınızı basit bir şekilde silebilirsiniz.

Sildiğiniz video, Youtube üzerinden kaldırılmış olacaktır. Eğer ki arama sonuçlarında hala görüntülenme varsa, bu da kısa süre içerisinde yenilendikten sonra sonuçlarda da kaldırılmış olacaktır.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın