YouTube’da Yeni Özellikler

YouTube, Dünya’nın en büyük video ağlarından birisidir. Bugünlerde Youtube’a yeni gelecek olan özelikler hakkında konuşuluyor… Yakında Youtube üzerinden 48 FPS ve 60 FPS’lik videolar yüklenip, izlenmeye başlanabilecektir.

60 FPS’lik videolar dediğimiz videolar, Xbox One ya da PlayStation 4 gibi oyun konsollarından alınan videolu görüntülerle birlikte kendini ortaya çıkartacaktır. Ancak bu kalitede videoların yüklenmesi için çektiğiniz videolarınızın da yine 60 FPS’lik bir kaliteliyi destekliyor olması önemli bir husustur.

Youtube'da Yeni Özellikler

Youtube’da Yeni Özellikler

–       Bağış yoluyla YouTubedan Para Kazanma Yolu Geliyor!

Bundan böyle sahibi olduğunuz kanallara yüklediğiniz videolarınızla birlikte bu videolarınızın altında ufak bir buton bulunacaktır. Bu buton, videolarınızın izlenmesi sonrasında kullanıcılar tarafından uygun görüldüğü takdir de bağış yapma butonu olacaktır. Yeni özellikle beraber gelen bu özellik, sizin videolarınızı izleyen kullanıcıların bağış yapmasına yönelik bir uygulama olacaktır.

YouTube ile bundan sonrasında sadece videolarda ki reklamlardan değil aynı zamanda videoları izleyen kullanıcılardan da bağışlar doğrultusunda kazanç elde edebileceksiniz. Bu ve bunlara benzer daha birçok özellik yakın zaman içerisinde aktif edilecek olup sizlere resmi açıklama da yine YouTube.com üzerinden gerçekleştirilecektir.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın