Zamane Kahvesi – Nişantaşı

Nişantaşı’nda sayılı güzelliklerden birisi olarak kabul edeceğimiz bir yerdir, Zamane kahvesi. Mekana gelindiğinde ister yemek yiyebilir, isterseniz de arkadaş topluluğunuz ile beraber bir kahve keyfi yapabilirsiniz. Burada güzel bir kahve içerken, Nişantaşı’nın o kendine has güzelliğiyle de ayrı bir zevkli zamanı geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Zamane Kahvesi nerede

Zamane Kahvesi nerede

Pelit çikolatalarının kalitesinde Macaron dediğimiz tatlı çeşitleri, Zamane kahvesi içerisinde bulunmaktadır. Dilerseniz Macaron deneyebilir ve bu tatlıyı daha önce tüketmediyseniz eğer, deneyerek keyif alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oturup sohbet edebileceğiniz bu mekanda, garsonun gelmesiyle beraber eğer karnınız aç ve kahve içmek istiyorsanız, hem lezzeti hem de sunumu akıllarınızdan çıkmayacak olan ‘Türk kahvesi’ tercih edilebilir durumdadır. Bu sayede buranın güzelliğiyle beraber kahve keyfinizi de Nişantaşı’nda yapabilirsiniz.

Zamane Kahvesi – Türk kahvesi

Zamane Kahvesi – Türk kahvesi

Güzel ve kaliteli bir zaman geçirmek için Nişantaşı’nda bulunan Zamane Kahvesi’ne bir kez olsun uğrayabilir ve buranın bir defalığına diye gideceğiniz tadına bakma durumundan sonra güzelliğine mest olacağınızdan eminiz…

Zamane Kahvesi Nişantaşı İletişim Bilgisi

Vali Konağı Cad. No: 85/1 Harbiye, Nişantaşı

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın