Zelda Zonk – Karaköy/İstanbul

Nefis bir manzaraya sahip bir yer, Zelda Zonk. Gidildiğinde Eminönü, Haliç ve Galata Kulesine olan harika bir manzarayla karşı karşıya kalıyorsunuz. Ve bu harika manzara karşısında büyülenmemeniz elde değil… Günümüz şartları içerisinde gerçekten Karaköy’de gidilebilir mekanlardan birisi olan Zelda Zonk’ta güzel bir akşam yemeği ya da gece eğlencesi yaşayabilirsiniz.

Zelda Zonk Karaköy

Zelda Zonk Karaköy

Gideceğiniz Zelda Zonk adlı mekan, içerisi küçük ve sıkışabileceğiniz bir ortamla sizleri karşılar. Bu durum maalesef mekanın en olumsuz yanlarından birisi diyebiliriz. Ancak nefis manzarası ve güzel müzikleriyle gerçekten büyüleyici bir yerdir.

Günün belli saatlerinde Restoran, belli saatler içerisinde Bar ve Gece kulübü olarak işletilmektedir. Hem Boğaz hem de Haliç manzarasını eşsiz bir şekilde izlemek isteyenler için bire bir gidip görebilecekleri harika bir mekandır.

Zelda Zonk

Zelda Zonk

Hem eğlenmek hem de kafa dağıtmanın adresini arıyorsanız sizlerde bir gün deneme amaçlı olarak Karaköy’de bulunan bu mekana gelebilir ve keyfi yaşayabilirsiniz. İsteğinizi karşılayacağını tahmin ettiğimiz bu yer, gerçekten keyifle gidilebilir ve manzara eşliğinde kafanızın yoğunluğunu dağıtabileceğiniz güce sahiptir.

Adres: Gradiva Hotel (Bankalar Cad. No:2/1 Karaköy, Beyoğlu), 34420 İstanbul

Telefon NO: +90 212 249 7713

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın